Wskazania do depilacji laserowej

Trwała depilacja laserem diodowym Vectus wskazana jest wszystkim tym, którzy raz na zawsze chcą pozbyć się niechcianych włosków nie tylko ze względów kosmetycznych i estetycznych, ale również zdrowotnych – trwałe usunięcie owłosienia podniesie komfort życia osobom, które cierpią na nadpotliwość oraz borykają się z licznymi infekcjami.

Depilacja ze względów estetycznych

Usuwanie zbędnego owłosienia podyktowane jest przede wszystkim względami kosmetycznymi. Wszystko przez obecne kanony piękna, zgodnie z którymi włosy w pewnych częściach ciała u kobiet nie są wskazane a wręcz uznawane są za nieestetyczne. Warto wiedzieć, że trwała depilacja pozwoli na lepszy komfort psychiczny osobom, które cierpią na nadmierne owłosienie. Depilacja pozwoli przełamać bariery, wrócić do życia społecznego i towarzyskiego.

Depilacje ze względów higienicznych

Nie ma wątpliwości, że depilacja włosów to również odpowiednie dbanie o higienę. Na włosach rosnących w każdej części ciała gromadzą się bakterie – te są przyczyną nie tylko infekcji, ale też niekomfortowych objawów, takich jak świąd czy niemiły zapach. Codzienna kąpiel nie zawsze pozwala zniwelować problem a jedynym sposobem jest właśnie trwała depilacja włosków.

Trwałe usuwanie owłosienia laserem

Laser Vectus jest jedynym na całym świecie urządzeniem, dzięki któremu włosy mogą zostać usunięte trwale. Według licznych badań i testów, skuteczność lasera Vectus szacuje się na 95% – włosy, które nie zostają usunięte to te, które w czasie wykonywania zabiegów były jeszcze w fazie wzrostu. 5% owłosienia może pojawić się w ciągu roku od zakończenia serii zabiegów, są jednak stanowczo jaśniejsze i cieńsze – można je zniwelować ostatnim, korekcyjnym zabiegiem laserowym.

Wskazania do depilacji laserowej

Z lasera Vectus powinny korzystać osoby, które chcą pozbyć się raz na zawsze zbędnego owłosienia, bez względu na to, czy włosy są przyczyną dyskomfortu psychicznego czy stwarzają ryzyko chorobowe.