Konsultacja dermatologiczna

Konsultacja dermatologiczna

Zanim zostanie zrealizowany zabieg depilacyjny przy wykorzystaniu lasera Vectus, konieczna jest konsultacja u dermatologa, który podejmie się kwalifikacji do laseroterapii i wykluczy jakiekolwiek przeciwwskazania. Podczas wizyty, lekarz oceni stan skóry oraz przeprowadzi wnikliwy wywiad z pacjentem, poinformuje go również o przebiegu zabiegu depilacyjnego.

Podejmując decyzję o wykonaniu depilacji laserem Vectus w Clinica Ceosmetologica w Gdańsku, możesz liczyć na bezpłatną konsultację kwalifikującą w Clinica Dermatologica, która znajduje się w tej samej lokalizacji. Opieka doświadczonych dermatologów sprawi, że zachowane zostaną najlepsze standardy realizowania usług. I chociaż zabiegi trwałego usuwania owłosienia nie wiążą się z ryzykiem zdrowotnym to należy pacjenta poinformować o ich przebiegu oraz ewentualnych przeciwwskazaniach. Medycy dokładają wszelkich starań, by każdy pacjent został otoczony najlepszą opieką, pozbył się uczucia dyskomfortu związanego z obawami przed zabiegiem z wykorzystaniem lasera.

Konsultacja dermatologiczna jest konieczna a nie tylko zalecana. Dzięki temu można wykluczyć również choroby skóry, które przed depilacją należy w pierwszej kolejności wyleczyć.